Czekając na mistrza Futboligi…

0
282

Zielonkowskie ósemki w najbliższym czasie wyłonią mistrza oraz triumfatora Pucharu Ligi. Tylko jedna drużyna ma szansę, by sięgnąć po obydwa trofea – to Al-Mar. Zespół z Wołomina stoi przed niesamowitą okazją zapisania się do annałów rozgrywek, ale wiadomo, że sport bywa nieprzewidywalny i wszystko może się zdarzyć. Szczególnie że pozostałe drużyny nie próżnują.

W rozgrywkach ligowych najpoważniejszym rywalem Al-Maru jest Andromeda. Obrońcy tytułu muszą jednak wpierw wygrać wtorkowe spotkanie z Kati-Kominki i jeżeli uda im się wywalczyć trzy punkty, to w niedzielę 4 czerwca o godzinie 20:30 zagrają mecz o złoto z Al-Marem. Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy na ten mecz na Stadion Miejski przy ulicy Dziennikarskiej.

wejdź na stronę futboliga.pl

Zachęcamy także do oglądania materiałów video z rozgrywek. Ostatnim był trzeci odcinek zabawy Crossbar Challenge, czyli strzałów w poprzeczkę z linii pola karnego. Przed tym niełatwym zadaniem stanęli tym razem przedstawiciele kobyłkowskiego Dar-Maru: