II Letni Puchar NLH!

0
212

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju szóstek piłkarskich w Kobyłce.

Z inicjatywy Nocnej Ligi Halowej, przy współpracy z Futboliga i Liga Fanów a pod patronatem Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej powstała II edycja turnieju na super Orliku przy Zespole Szkół Podstawowych nr 2.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję wygrały Sępy Staniaka, które w finale pokonały Mir-Bud Zielonka. Trzeci był wtedy Stankan.

2letni-puchar-NLH

Turniej odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia, lecz gdyby zaszła taka potrzeba, część spotkań możemy rozegrać nawet w sobotni poranek lub wieczór 27 sierpnia. Zapisy przyjmujemy z kolei do środy 23 sierpnia. Wstępnie planujemy, by w rozgrywkach wzięły udział 22 zespoły i jeżeli faktycznie osiągniemy taką liczbę, to kolejne drużyny muszą liczyć się z tym, że swoją grupę rozegrają właśnie w sobotę. Przy 22 zespołach będą cztery grupy, z czego dwie po 5 zespołów i dwie po 6 – z każdej do dalszej fazy awansują po dwa najlepsze. W grupach gramy po 10 minut, w dalszej fazie po 15 minut. Wpisowe 180zł (w przypadku drużyn które znamy – płatne na miejscu, w przypadku nowych – najlepiej na konto). Skład może liczyć 16 osób, bez możliwości korekty podczas trwania imprezy. Szczegółowy regulamin pojawi się wkrótce.

Szczególne podziękowania dla wszystkich sponsorów i partnerów. A są to: Mazowiecka Wspólnota Samorządowa – Kobyłka, Planar, AIDA-Sala Konferencyjno-Bankietowa, Przedszkole Słoneczna Polana oraz Radio FaMa Wołomin 94,7 FM.

A jeżeli chcecie być na bieżąco ze stanem drużyn i wszystkimi kluczowymi informacjami, to wystarczy że dołączycie do WYDARZENIA NA FACEBOOKU, a będą Wam przychodziły powiadomienia i nic Was nie ominie.

Nie zabraknie niczego do czego są przyzwyczajeni uczestnicy lig prowadzonych przez organizatorów (Nocna Liga Halowa i FURBOLIGA). Muzyka, zdjęcia, video, darmowa woda, relacje w Radiu i lokalnej prasie, wyniki aktualizowane mecz po meczu, obszerne zapowiedzi i podsumowania, nagrody, puchary, medale, statuetki oraz wiele, wiele innych.

Dla osób chcących wziąć nie tylko udział w jednodniowym turnieju, ale także w regularnej lidze, zapraszamy do 8-mek do Zielonki (więcej na futboliga.pl):

 

futboliga-zielonka-8mki-2016