Letni Puchar NLH pod patronatem Burmistrza Kobyłki

0
198

3 września w Kobyłce odbędzie się druga edycja turnieju piłkarskiego, którego organizatorem jest doskonale wszystkim znana Nocna Liga Halowa.

Ale chociaż w nazwie jest hala, to zmagania odbędą się tym razem na sztucznej trawie. A dokładnie na Orliku przy ZSP nr 2, gdzie miała też miejsce pierwsza edycja tych zmagań, do której przystąpiło wówczas ponad 20 ekip. Organizatorzy liczą, że teraz również liczba chętnych będzie podobna, tym bardziej, że stworzenie swojej drużyny nie wymaga wielkiego wysiłku. Do gry potrzeba sześć osób (turniej będzie rozgrywany w systemie 5 + bramkarz), a i wpisowe podzielone na kilka osób, na nikim nie powinno zrobić wrażenia.

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące zawodów można znaleźć na oficjalnym fanpage’u Nocnej Ligi (tutaj – https://www.facebook.com/events/1410301709085383), jak również na stronie internetowej www.nocnaligahalowa.pl oraz pod numerem telefonu 501-162-400. Turniej zapowiada się ciekawie, bo Nocna Liga Halowa znana jest z najwyższego poziomu organizacyjnego. Oby ten piłkarski również nie odstawał. Serdecznie zachęcamy do udziału!