MOŻE PRZEJEŻDŻAŁEŚ PRZEZ MIEJSCOWOŚĆ ROJKÓW 26 LUTEGO W GODZINACH PORANNYCH

0
225

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Wołomin zwracają się z apelem do wszystkich osób, które w dniu 26 lutego br. w godzinach 9:00-10:30 przejeżdżały lub poruszały się w miejscowości Rojków, szczególnie w rejonie tzw. „PLAŻY” o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym. Osoby poruszające się tego dnia w w/w godzinach pojazdami wyposażonymi w rejestrator jazdy, prosimy o zabezpieczenie materiału wideo i w miarę możliwości o przekazanie go do KPP Wołomin. Sprawa dotyczy próby zaproszenia do samochodu koloru srebrnego, którego kierowcą był n/n mężczyzna małoletniej idącej do szkoły. Dziewczyna nie wsiadła do samochodu, mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia.

 

26 lutego br. około godziny 9:30 idącą do szkoły dziewczynę lat 13 w miejscowości Rojków gmina Poświętna próbował zaprosić do swojego samochodu koloru srebrnego n/n mężczyzna poruszający się nim jako kierujący. Dziewczyna nie weszła jednak do pojazdu, a kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak opisała małoletnia kierowcą samochodu był mężczyzna w wieku około 30 lat, krępej budowy ciała.

 

W przedmiotowej sprawie czynności prowadzą funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, którzy zwracają się z apelem do wszystkich osób, które w dniu 26 lutego br. w godzinach 9:00-10:30 przejeżdżały lub poruszały się w miejscowości Rojków, szczególnie w rejonie tzw. „PLAŻY” o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym. Osoby poruszające się tego dnia w w/w godzinach pojazdami wyposażonymi w rejestrator jazdy, prosimy o zabezpieczenie materiału wideo i w miarę możliwości o przekazanie go do KPP Wołomin.

 

Kontakt do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie ul. Wileńska 43A, tel. 22 776 20 21, 47 724 79 00, lub na numer alarmowy 112. Informacje można również przekazać emilem na adres: komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl

ts