Rola nadal prezesem Wichru

0
222

W czwartek 14 stycznia odbyło się walne zebranie członków MKS Wicher Kobyłka. Na kolejną kadencję prezesem wybrano Artura Rolę.

Artur Rola
Artur Rola

Podczas zebrania w kobyłkowskim MOKu podsumowano mijającą kadencję i wybrano nowe władze. W 10 osobowym zarządzie znaleźli się przedstawiciele wszystkich czterech sekcji. Zarząd spośród swojego grona wyłonił prezesa, wiceprezesa, sekretarza i skarbnika. Prezesem ponownie został Artur Rola, jego zastępcą Piotr Srejlau, sekretarzem Tomasz Chodkowski, a skarbnikiem Katarzyna Zawistowska.

Ponadto członkami Zarządu są: Katarzyna Rzeszotarska, Eugeniusz Topczewski, Grzegorz Engel, Damian Achremczyk, Hubert Milewski i Kamil Ruta.

Obecny na zebraniu burmistrz Robert Roguski podziękował za dotychczasowe osiągnięcia i pracę na rzecz klubu, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów.

Oprócz sukcesów sportowych kickboxerów i trójboistów siłowych na arenach krajowych i międzynarodowych, klub rozwinął szkolenie piłkarskiej młodzieży i zbudował drużynę siatkarzy. Wicher w ostatnich latach był również organizatorem wielu imprez sportowych np. mistrzostw Polski w Kickboxingu, turniejów piłkarskich, czy Memoriału im. Andrzeja Wiśniewskiego.

W tym roku przypada jubileusz 90 – lecia MKS Wicher Kobyłka. Chcemy, by wypadł okazale, bo nasz klub na stałe wpisał się w historię miasta i mamy nadzieję, że nadal będzie rozsławiał Kobyłkę w Polsce i zagranicą. – powiedział prezes Artur Rola