Wielki Sukces na zakończenie sezonu wołomińskiego Klubu Sztuk Walk Tang Soo Do

0
281

Najmłodsi zawodnicy Klubu Sztuk Walk Tang Soo Do Wołomin, wzięli udział w Międzyklubowym Turnieju w Stanisławowie koło Mińska Mazowieckiego, który odbył się w sobotę 11 czerwca.

Oprócz reprezentantów naszego miasta w turnieju brali udział zawodnicy okolicznych sekcji, z takich miejscowości jak: Dobre, Mińsk Mazowiecki, Dębe Wielkie oraz oczywiście Stanisławów. Z Wołomina przybyło ośmiu zawodników.

Ich osiagnięcia przedstawiają się następująco:
Mateusz Ciok – Mini Kumdo II miejsce, Techniki Specjalne III miejsce Franek Kamiński – Mini Kumdo I miejsce, Techniki Specjalne I miejsce, Formy (KATA) III miejsce
Marta Bilicka – Walka o Szarfy III miejsce, Techniki Specjalne III miejsce Maja Soczuk – Techniki Specjalne II miejsce
Ania Dudek – Walka o Szarfy I miejsce, Mini Kumdo I miejsce
Jurek Dudek – Mini Kumdo II miejsce
Julek Kamiński – Mini Kumdo I miejsce
Kacper Jaworek – był to jego pierwszy poważny turniej i zdobył na nim bardzo duże doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości

Był to ostatni turniej w sezonie 2015/2016. Naszych adeptów czeka już tylko egzamin na kolejne stopnie wtajemniczenia w Tang Soo Do, który odbędzie się 23 czerwca. Po którym nasi młodzi sportowcy udadzą się na obóz sportowo-rekreacyjny na Mazurach, aby powrócić do rywalizacji sportowej we wrześniu, wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania.