Ciężarówka Coca-Coli, lodowisko i nie tylko…

0
201

Przedświąteczny weekend w Radzyminie 9-11 grudnia: ciężarówka Coca-Coli, otwarcie lodowiska, kiermasz świąteczny i mikołajkowe atrakcje!

Na przedświąteczny weekend 9-11 grudnia Gmina Radzymin oraz firmy z systemu Coca-Cola przygotowały mnóstwo atrakcji dla mieszkańców gminy i całego regionu. Hitem przedświątecznego weekendu będzie przyjazd do Radzymina świątecznej ciężarówki Coca-Cola, która zagości na pl. T. Kościuszki w Radzyminie w niedzielę, 11 grudnia w godz. 15-21. W tym dniu w centrum miasta rozbłyśnie świąteczna iluminacja, jak również zostanie otwarte jedno z największych lodowisk na Mazowszu.

Przedświąteczne atrakcje w Radzyminie rozpoczną się już w piątek, 9 listopada, od mikołajkowego przedstawienia dla dzieci pt. „Co się stało z Mikołajem?” w wykonaniu teatru TAK, które odbędzie się o godz. 18:00 w miejskiej Sali Koncertowej. W sobotę i w niedzielę w godz. 10-19 w centrum miasta będzie trwał świąteczny kiermasz z rękodziełem, smakołykami i okolicznościowymi drobiazgami.

Trzy największe wydarzenia odbędą się w niedzielę 11 grudnia: przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola, otwarcie lodowiska o godz. 12:30 oraz zapalenie świątecznej iluminacji miejskiej o godz. 17:00.

Do odwiedzenia naszego miasta w te dni zaprasza Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński: „Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Radzymin, powiatu wołomińskiego i całego regionu na niezwykły weekend w Radzyminie! Mam nadzieję, że przygotowane przez nas i markę Coca-Cola świąteczne atrakcje wprowadzą nas w magiczny, przedświąteczny nastrój, a nasze miasto będzie jeszcze piękniejsze i atrakcyjniejsze niż w ubiegłym roku!”

Świąteczna ciężarówka Coca-Cola w Radzyminie:

Coca-Cola zaprasza mieszkańców Radzymina do radosnej zabawy z rodziną i znajomymi! 11 grudnia podczas imprezy w godz. 15-21 będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, z kultową ciężarówką Coca-Cola, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami. Dlaczego to wszystko? Bo w nadchodzącym czasie Coca-Cola pragnie każdemu podarować radość!

Więcej informacji nt. kultowej ciężarówki Coca-Cola można znaleźć w materiale prasowym Coca-Cola.

Otwarcie lodowiska

O godz. 12:30 w niedzielę w Radzyminie zostanie otwarte jedno z największych lodowisk na Mazowszu. Tafla o powierzchni ok. 800 m2 będzie zlokalizowana na boisku szkolnym pomiędzy ulicami 11 Listopada i Batorego. Podczas otwarcia odbędą się pokazy jazdy figurowej w wykonaniu grupy „Walley Ice Story” oraz gry i zabawy na lodzie z Mikołajem i jego świąteczną świtą. W dniu otwarcia lodowisko będzie dostępne za darmo, zaś w następne dni aż do końca sezonu według cennika opłat, ze zniżkami dla mieszkańców Gminy Radzymin i uczniów.

Świąteczna iluminacja w Radzyminie

Podobnie jak w ubiegłym roku w centrum miasta pojawią się świetlne atrakcje – kolejka dla dzieci, świetlista bombka i ozdoby wzdłuż głównych ulic. Przed budynkiem urzędu stanie też naturalna, rozświetlona choinka. Uruchomienie oświetlenia nastąpi w niedzielę, 11 grudnia około godz. 17-tej.

Przez całą sobotę i niedzielę 10-11 grudnia potrwa też kiermasz wyrobów rękodzielniczych i okolicznościowych. Stoiska będą rozstawione w parku centrum miasta w pobliżu ciężarówki i atrakcji pod marką Coca Cola.

W ten weekend w Radzyminie będzie też otwarty magazyn „Szlachetnej paczki”, który będzie się mieścił w Szkole Podstawowej nr. 1 przy ul. 11 Listopada. Pracownicy UMiG Radzymin wspierają tę inicjatywę i wolontariuszy Szlachetnej Paczki w dostarczeniu darów beneficjentom.

Program przedświątecznego weekendu w Radzyminie w skrócie:

9 grudnia (piątek)

·         18:00 – mikołajkowe przedstawienie dla dzieci „Co się stało z Mikołajem?”, teatr TAK, miejska Sala Koncertowa w Radzyminie, ul. Konstytucji 3 Maja 15.

10 grudnia (sobota)

·         Godz. 10-19 – kiermasz świąteczny w centrum Radzymina

·         Magazyn „Szlachetnej Paczki”, Szkoła Podstawowa nr. 1, ul. 11 Listopada

11 grudnia (niedziela)

·         Godz. 12:30 – otwarcie lodowiska na boisku szkolnym między ulicami 11 Listopada i Batorego

·         Godz. 15-21 – świąteczna ciężarówka Coca-Coli, pl. T. Kościuszki

·         Godz. 17:00 – uruchomienie miejskiej iluminacji świetlnej, pl. T. Kościuszki

·         Godz. 10-19 – kiermasz świąteczny w centrum Radzymina

·         Magazyn „Szlachetnej Paczki”, Szkoła Podstawowa nr. 1, ul. 11 Listopada