„I Ty Możesz Zostać Św. Mikołajem” w Zagościńcu

0
218

W najbliższą niedzielę, 13 grudnia, w Szkole Podstawowej w Zagościńcu (ul. Szkolna 1) odbędzie się wielki finał Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Wołomina „I Ty Możesz Zostać Św. Mikołajem”.
O godzinie 14:00 odbędzie się mecz piłki nożnej na boisku przy naszej szkole podstawowej. Naprzeciw siebie staną Reprezentacja TVP (ta sama, która co roku gra charytatywny mecz z TVNem) oraz zespół Urzędu Miasta Wołomin z panią Burmistrz Elżbietą Radwan na czele.

Następna część imprezy odbędzie się w szkole, gdzie odbędą się mecze finałowe turnieju siatkarskiego, pokazy taneczne oraz ceremonia wręczenia nagród. Równocześnie odbywał się będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, a na nim domowe wypieki, kawa, herbata, ozdoby świąteczne, rękodzieła. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, malowanie twarzy, balony, słodycze, odwiedzi nas Św. Mikołaj. To sportowo-kulturalne wydarzenie zakończymy na dziedzińcu naszej szkoły uroczystą inauguracją iluminacji świątecznej. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na paczki świąteczne dla dzieci z rodzin o trudnej sytuacji materialnej. Głównym organizatorem turnieju jest Pan Paweł Kotuniak.

Zaproszenie na turniej siatkarski:

Losowanie grup:

Zaproszenie Burmistrza Wołomina:

Plakat imprezy:

turniej-zagosciniec-plakat