Imieniny Sławka

0
246

18 czerwca na polance przy ul. Złotej bawiliśmy się wspólnie z mieszkańcami osiedla na Imieninach Sławka.

Ten coroczny piknik, doskonale wpasował się w życie „Sławkowych” mieszkańców, i co widać po frekwencji na imprezie cieszy się niezmienną popularnością.

I nic dziwnego. Organizator -Miejski Dom Kultury w Wołominie- przygotował dla wszystkich gości ogromną porcję atrakcji. I przed sceną i na niej. Dla melomanów – koncert orkiestry ze szkoły muzycznej w Wołominie. Balony, dmuchany plac zabaw dla najmłodszych,mecze Bumper Balli od firmy Torstar, słodycze, stoiska z zabawkami. I jak by komuś było mało całą Imprezę rozpoczęła wycieczka rowerowa! Rozdawaliśmy magnolie od Fundacji ODA. Każdy mógł ulepić swój własny gliniany wazonik, lub jeśli wola zbudować własnoręcznie latawiec i pochwalić się jak lata. Nie mogło zabraknąć na scenie Pani Burmistrz Elżbiety Radwan oraz Pani Wiceburmistrz Edyty Zbieć, oraz Pana Przewodniczącego Rady Miejskiej Leszka Czarzastego – wszak dobrym zwyczajem jest aby gospodarz godnie przywitał gości! Na calutkiej zaś Imprezie brylował Pan Radny Maciej Łoś.

Działo się, przez calutkie popołudnie!!! Na zakończenie zaprezentowali się wołomińscy wykonawcy: Zespół KADILAK oraz Andrzej „Węgorz” Jaworski . Na deser solidną porcję rock-bluesa zaserwował zespół STREFA 50.

Piknik Imieniny Sławka odbył się pod honorowym Patronatem Burmistrz Wołomina, Pani Elżbiety Radwan, przy współpracy z Miejskim Domem Kultury w Wołominie.

Partnerami organizacyjnymi byli:

OSIR HURAGAN Wołomin, Prywatna Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im Witolda Lutosławskiego w Wołominie, MZO Wołomin, Miejski Zakład Dróg i Zieleni w Wołominie, Fundacja ODA, Fundacja OTWARTE SERCE, PROZEKA INSTAL, Ochotnicza Straż Pożarna w Wołominie, Gliniany Blues, KLINIKA ROWEROWA, TORSTAR , POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE, Gabinet masażu OD NOWA.