Tajemnica burmistrza Zielonki ujawniona! Takie rzeczy?

4
251

Ja wiem jaka jest tajemnica burmistrza Zielonki. On podpisał wszystko! Od razu! Na dzień dobry! […] z całą konsekwencją ewentualnych awarii tych urządzeń! Jeżeli pan by takie rzeczy podpisywał, to gratuluję Panu – stwierdziła zastępczyni burmistrz Elżbiety Radwan zapytana dlaczego Zielonka dobrze współpracuje z PKP, a w Wołominie jest problem z utrzymaniem czystości w przejściach podziemnych. Skąd u wołomińskiej wiceburmistrz taka znajomość spraw tajemnych?

W trakcie sesji Rady Miejskiej Wołomina w dn 7 marca br. rozgorzała dyskusja o czystości w kolejowych przejściach podziemnych i ich okolicach, która w Wołominie pozostawia wiele do życzenia. Mieszkańcy informują o tym fakcie radnych z prośbą o interwencję wskazując za przykład porządek panujący np. w Zielonce. Gdy m.in. radny Zbigniew Paziewski i Robert Kobus podnosili tę ciągle nie załatwianą kwestię padły słowa o tym, że możliwą przyczyną tego stanu rzeczy jest brak umiejętności wypracowania porozumienia władz Wołomina z PKP w sprawie tego, kto miałby zająć się fizycznie m.in. utrzymywaniem porządku w przejściach i ich okolicach. Jako przykład dobrej współpracy samorządu z PKP wskazane zostały gminy Zielonka i Łochów, z którymi zarządca terenów kolejowych chwali sobie współpracę. Jak na to zareagowała zastępczyni Elżbiety Radwan – Edyta Zbieć?

Nie wiadomo, czy chciała pomóc burmistrzowi Grzegorzowi Dudzikowi i zdjąć z niego męczący ciężar noszonej tajemnicy, czy też nie wiedząc jak wybrnąć z niewygodnego pytania postanowiła zasugerować, że działa on – delikatnie mówiąc – „nieroztropnie”. Finalnie pani E. Zbieć odsłoniła publicznie, to co uważała, że jest zakryte i oznajmiła: Ja wiem jaka jest tajemnica burmistrza Zielonki. On podpisał wszystko! Od razu! Na dzień dobry! Porozumienie! Z przejęciem przepompowni, wind, i tak dalej! Z całą konsekwencją ewentualnych awarii tych urządzeń! Jeżeli pan by takie rzeczy podpisywał, to gratuluję Panu.

takie rzeczy” – czyli jakie? Ale o to już pewnie radni z Zielonki wypytają swojego burmistrza na ich sesji rady!

Odsłuchaj wypowiedzi p. Edyty Zbieć o burmistrzu Zielonki (Jeśli nie włącza się odpowiedni fragment nagrania należy skorzystać z innej przeglądarki lub dokonać aktualizacji.)

4 KOMENTARZE

  1. na pytanie na fb miasta: „A przy okazji, czy to prawda że windy i cały ten bałagan z PKP został przez miasto przejęty?” padła ze strony Zielonka – oficjalna strona Miasta odpowiedż: „Nie, nie jest to prawdą.” Wychodzi na to, ze cytowana przez Netkonkret burmistrz Wołomina sie myli.

  2. na pytanie: „A przy okazji, czy to prawda że windy i cały ten bałagan z PKP został przez miasto przejęty?” padła ze strony Zielonka – oficjalna strona Miasta odpowiedż: „Nie, nie jest to prawdą.” Wychodzi na to, że cytowana przez Netkonkret burmistrz Wołomina sie myli.

  3. Niech ten burmistrz przyjedzie do Wołomina i też podpisze co trzeba aby w końcu było czysto w przejściach podziemnych nie da się już tego wytrzymać. A ta pani jak nie wie jak to niech sama chwyci za miotłę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.