Liga Bobra w Tłuszczu i Wołominie

0
221

Od roku w Wołominie nie ma amatorskiej ligi szóstek piłkarskich. Organizatorzy Ligi Bobra chcą zmienić ten stan i zapraszają do udziału w prowadzonych przez siebie rozgrywkach w Wołominie oraz Tłuszczu.

Jak piszą na stronie ligabobra.pl:

w tym sezonie również spróbujemy rozkręcić piłkarsko Wołomin i jego okolice. Trwają nasze rozmowy z władzami miasta i jest dobra wola z obu stron by stworzyć amatorskie środowisko piłkarskie dla Wołomina.

Nigdy wcześniej nie próbowaliśmy zaoferować tak wiele możliwości dla naszych ligowców. Mowa tu oczywiście o wszystkich drużynach z LB i dawnej WLSP. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom Liga Bobra proponuje kilka rozwiązań, które jakby to powiedział dobry krawiec – „są skrojone na miarę” oczekiwań.

Proponujemy trzy warianty Ligi Bobra:

– Liga Bobra Wołomin – Liga Amatorska

– mecze rozgrywane w Wołominie dla wszystkich drużyn amatorskich – zero zrzeszonych zawodników, mistrz tej Ligi ma zagwarantowane miejsce w rozgrywkach ogólnopolskich Orlik Polska – Liga Mistrzów Orlik Polska. Przy zgłoszeniu się mniej niż 8 drużyn – mecz i rewanż.

– Liga Bobra Tłuszcz

– zasady ligi tak jak dawniej – 2 ligi – mecze rozgrywane na przemian Zabrodzie/Tłuszcz. Możliwość zgłoszenia 1 zawodnika zrzeszonego. Mistrz ligi kwalifikuje się do turnieju Liga Mistrzów Orlik Polska.

– Liga Bobra Wołomin – liga PRO

– mecze rozgrywane w Wołominie – brak limitu dla zawodników zrzeszonych. Przy zgłoszeniu się mniej niż 8 drużyn – mecz i rewanż.

ligabobra-wolomin-tluszcz


Wpisowe we wszystkich ligach będzie ustalane w późniejszej fazie – brana pod uwagę będzie liczba zgłoszonych drużyn, liczba rozegranych meczy. Prawdopodobnie będzie to najtańsza liga szóstek w okolicy!

Co oferujemy ponadto?

  • fantastyczne gale kończące zmagania boiskowe;
  • nagrody dla wszystkich drużyn biorących udział w ligach + medale dla najlepszych trzech ekip;
  • nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników lig;
  • mistrzowie ligi amatorskiej oraz ligi z 1 zrzeszonym zawodnikiem będą mieli możliwość za darmo zaprezentowania się na arenie krajowej w turnieju Liga Mistrzów Orlik Polska;
  • licencjonowani sędziowie z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej;
  • fotorelacje;
  • cała profesjonalna obsługa ligi;