NLH przed zakończeniem sezonu

0
210

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od zakończenia największej piłkarskiej inicjatywy w powiecie wołomińskim – Nocnej Ligi Halowej. Do jedenastej edycji przystąpiła rekordowa liczba 40 zespołów, co oznacza że od poniedziałku do czwartku na hali sportowej przy ulicy Łukasińskiego w Zielonce, co tydzień swoje mecze rozgrywa blisko 500 osób.

To nie tylko duży sukces organizacyjny, ale też sportowy, bo z roku na roku do NLH przystępują coraz lepsi gracze, z coraz większym doświadczeniem w profesjonalnej piłce, dzięki czemu rywalizacja jest zacięta, a spotkania trzymają w napięciu do samego końca.

W tym momencie na czele pierwszej ligi jest Ostropol Stanisławów. Ta drużyna broni tytułu wywalczonego przed rokiem i jest na najlepszej drodze, by po raz drugi z rzędu sięgnąć po miano mistrzów NLH. Niewykluczone, że dołoży do tego zwycięstwo w Pucharze Ligi, bo właśnie awansowała do wielkiego finału. Podwójna korona byłaby sprawą bez precedensu w historii rozgrywek, bo jeszcze żadnemu zespołowi nie udało się w jednym sezonie zdobyć dwóch tak prestiżowych tytułów. Ekipie ze Stanisławowa sprawę będą chcieli uprzykrzyć Stara Gwardia i Sami Swoi. Ci pierwsi to najpoważniejszy rywal Ostropolu w zmaganiach ligowych (wielki finał odbędzie się w czwartek 1 marca o godzinie 21:30 na hali sportowo-widowiskowej w Zielonce, ulica Łukasińskiego 1/3), z kolei drudzy będą finałowym rywalem w Pucharze.

Wszystkich, którzy byliby zainteresowani dołączeniem do rozgrywek od kolejnego sezonu, czy też wsparciem ich w formie sponsoringu, zapraszamy na stronę www.nocnaligahalowa.pl W serwisie można znaleźć nie tylko opisy spotkań, ale też materiały video (skróty, kontrowersje, zabawę w bramkę i interwencję miesiąca), wywiady, analizy, ciekawostki, profile indywidualne ze zdjęciami, relacje z prasy oraz radia, cykliczne artykuły czy też wiele innych rzeczy, dzięki którym Nocna Liga od wielu lat stawiana jest jako wzór piłkarskich rozgrywek. Nie jest przypadkiem że w jej szeregi co roku wstępuje coraz więcej drużyn, bo dzięki profesjonalizmowi organizatorów, każdy zawodnik może się poczuć jak pełnoprawny uczestnik piłkarskiego projektu na najwyższym poziomie. Zachęcamy także do odwiedzenia profilu społecznościowego ligi na Facebooku – wystarczy wpisać w wyszukiwarce trzy kluczowe słowa i łatwo można stać się członkiem jednej z najlepszych lig halowych w Polsce.

Organizatorzy Nocnej Ligi, w okresie od marca do listopada prowadzą także rozgrywki na otwartej przestrzeni. Zielonkowskie ósemki to nowy projekt, który ma dopiero trzy lata, ale także nabiera rozpędu i w tej chwili tworzy go 20 zespołów. Więcej o nim można znaleźć pod adresem www.futboliga.pl