Poszukiwani listami gończymi

0
430

Poszukiwany listem gończym Krzysztof Gawryś ps. „GEBELS”

Policjanci wołomińskiej komendy poszukają 45-letniego Krzysztofa Gawryś ps. „GEBELS”, który ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany jest 3 listami gończymi. Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób mających jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego mężczyzny o osobisty lub telefoniczny kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Poszukiwany to 45-letni Krzysztof Gawryś ps. „Gebels” ostatnio zamieszkały w Wołominie.

Rysopis: wzrost – 181-185 cm, waga ponad 90 kg, budowa ciała krępa, włosy krótkie, kolor oczu jasne, twarz owalna, uszy średnie, normalne, nos garbaty, średni.

Znaki szczególne: tatuaż w formie motywu religijnego na prawym ramieniu, tatuaż na plecach – kształt twarzy szamana, na prawym ramieniu – kształt kobiety , na lewym ramieniu – jeździec Apokalipsy.

Mężczyzna poszukiwany jest przez Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Wołominie w związku z 3 listami gończymi wydanym przez Sąd Okręgowy w Warszawie. Działając w ramach zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym, dokonywał przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu, brał udział w hurtowym obrocie środkami odurzającymi oraz zajmował się zbieraniem haraczy, napadami oraz kradzieżami samochodów na tzw. „wykupki”.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołominie pod numerem 22 776 20 21 lub 22 60 47 323, bądź z najbliższą jednostką Policji – tel. 997.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl  lub oficer.prasowy.wolomin@ksp.policja.gov.pl

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk ).

ts

Zdjęcie poszukiwanego Krzysztof Gawryś
Zdjęcie poszukiwanego Krzysztof Gawryś

 

Poszukiwany listem gończym Grzegorz Kazimierczuk

Policjanci wołomińskiej komendy poszukają 42-letniego Grzegorza Kazimierczuk który ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym. Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób mających jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego mężczyzny o osobisty lub telefoniczny kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Poszukiwany to 42-letni  Grzegorz Kazimierczuk ostatnio zamieszkały Stare Grabie gmina  Wołomin.

Rysopis: wzrost – 181-185 cm, waga ok. 90 kg, budowa ciała średnia, włosy jasnoblond, krótkie, uczesane na jeża, kolor oczu ciemne, twarz owalna, uszy średnie, normalne, nos prostolinijny, średni.

Znaki szczególne: brak

Mężczyzna poszukiwany jest przez Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Wołominie w związku z listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Warszawie. Działając w ramach zorganizowanej grupy przestępczej, po uprzednim uprowadzeniu osoby pokrzywdzonej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, grożąc zamachem na życie usiłował zmusić pokrzywdzonego do rozporządzenia jego mieniem o znacznej wartości.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołominie pod numerem 22 776 20 21 lub 22 60 47 323, bądź z najbliższą jednostką Policji – tel. 997.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl  lub oficer.prasowy.wolomin@ksp.policja.gov.pl

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk ).

ts

Zdjęcie poszukiwanego Grzegorza Kazimierczuk
Zdjęcie poszukiwanego Grzegorza Kazimierczuk