Powrót siatkarskich emocji już w październiku

1
217
Foto: Gosia Michno

Trzy tygodnie temu wołomińscy siatkarze MUKS Huragan Wołomin, rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego wielkimi krokami sezonu 2017/2018. Mecze II Ligi mężczyzn będzie można oglądać na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” przy ul. Korsaka 4 w Wołominie już od października.

Drużyna seniorów przeszła metamorfozę, trenera Daniela Kołodziejczyka zastąpił Tomasz Rosa, który w ubiegłym sezonie prowadził zespół z Halinowa. Wśród zawodników także widzimy wiele nowych twarzy, którzy zostali sprowadzeni aby wzmocnić pierwszy zespół.

W strukturach Klubu nie doszło do wielkiej rewolucji, na fotelu prezesa obecnie zasiada Pan Dariusz Trociński, wieloletni działacz i sympatyk piłki siatkowej, członkami zarządu zostali Szymon Krzyżanowski, Dariusz Szpański, Karol Małolepszy. Obserwując media społecznościowe i klubową stronę internetową można zauważyć wiele nowych projektów i innowacji jakie planują uruchomić działacze. Jednym z nich jest Projekt „Klub 100”, który ma na celu zebrać sympatyków wołomińskiej siatkówki. Projekt przeznaczony jest zarówno dla firm i osób fizycznych, które mają ochotę wspomóc MUKS. Więcej szczegółów pod adresem: http://siatkowka.wolomin.pl/projekt-klub-100/

Bardzo dobre wrażenie robi powrót wielu wychowanków, którzy zakończyli swoją karierę siatkarską a chcą bezinteresownie pomagać w rozwoju wołomińskiej siatkówki, która jak wiemy ma bardzo długą historię. Między innymi możemy wymienić Patryka Pastewkę, który pełni rolę fizjoterapeuty i Grzegorza Kołodzieja –kierownika drużyny seniorów.

W nadchodzący weekend tj. 9-10 września w Halinowie odbędzie się turniej na którym wystąpią siatkarze z Wołomina. Będzie to pierwszy test przed nadchodzącym sezonem dla drużyny prowadzonej przez trenera Tomasza Rosę. Mecze rozpoczną się od godziny 10:00 w hali sportowej przy ul. Okuniewskiej w Halinowie.

Autor: MUKS Huragan
Foto: Gosia Michno

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.