Prezes ZEC zawieszony

2
196

logo-zecNa dzisiejszej radzie nadzorczej Zakładu Energetyki Cieplnej, na wniosek Burmistrz Elżbiety Radwan, został zawieszony prezes ZEC – Sylwester Jagodziński. Zawieszenie Pana Jagodzińskiego ma związek z licznymi atakami PISu oraz radnego Dominika Kozaczki na burmistrz Elżbietę Radwan i Sylwestra Jagodzińskiego w sprawie rzekomych nieprawidłowości leżących po stronie Urzędu Miejskiego w sprawie realizacji projektu „Szerokopasmowy Internet dla Sołectw”.

Elżbieta Radwan od początku podeszła do zarzutów PISu w sposób transparentny. Radni sprzyjający Elżbiecie Radwan również głosowali za skierowaniem sprawy do skontrolowania przez właściwe organy ze względu na przeświadczenie, że w tej sprawie Urząd nie ma nic do ukrycia, a najlepszym sposobem na wyjaśnienie jest pełna otwartość.

2 KOMENTARZE

  1. „DOBRA ZMIANA” JUŻ W SAMORZĄDACH SIĘ ZACZĘŁA? DUDUŚ KLĘCZNIK POKRZYCZAŁ O FAŁSZOWANYCH WYBORACH SAMORZĄDOWYCH I CZAS SWOICH PISUARÓW WKRĘCIĆ!? NIE DAJCIE SIĘ LUDZISKA NABRAĆ NA TĄ POLEMIKĘ, MAŁYCH ZAKOMPLEKSIONYCH LUDZI Z ŻOLIBORZA! RZĄDZILI NAMI KILKA LAT W WOŁOMINIE CHŁOPCY Z PIS POKAZALI ŻE POZA KRZYCZENIEM W TUBĘ PROPAGANDY NIE ZROBILI NIC!! KIEDY DZIŚ SIĘ COŚ DZIEJE NA LEPSZE TO JUŻ KOMUŚ NIE PASUJE… :/ SUKCES CHCE MIEĆ KILKU OJCÓW

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.