Ranił nożem kobietę na parkingu CH

0
216

Policjanci z Wołomina zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzewanego o brutalny atak na młodą kobietę przy Centrum Handlowym w Markach. Mężczyzna przebywa w policyjnej celi. Czynności prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie. Prokurator wszczął śledztwo dotyczące usiłowania zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 17:00 na parkingu przy Centrum Handlowym w Markach. Jak wynika z ustaleń policjantów, do kobiety siedzącej w samochodzie podszedł nieznany mężczyzna i zaatakował ją nożem. Przechodzień zauważył ranną kobietę w aucie i podbiegł do innego mężczyzny z prośbą o pomoc. Był nim policjant z Komisariatu Policji Metro Warszawskiego, który natychmiast udzielił pokrzywdzonej pierwszej pomocy, jednocześnie powiadamiając karetkę pogotowia i policję. Ciężko poszkodowaną 24-latkę z ranami klatki piersiowej i twarzy przewieziono do szpitala, gdzie pozostaje nadal pod opieką lekarską.

Policjanci z Marek i Wołomina natychmiast przyjechali na miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze ustalili wstępne okoliczności ataku, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków. Zabezpieczone zostało także nagranie z monitoringu. Wszystkie zebrane informacje natychmiast były przekazywane kryminalnym z Wołomina, którzy typowali już podejrzanego o atak. Po całonocnych działaniach, w czwartek rano policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę.

Czynności prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie.

Czytaj i oglądaj na stronie TVN Warszawa

zaatakowal-nozem-pod-m1