Wynajem ładowarek teleskopowych

0
219

Firma Cegro z miejscowości Marki (k. Warszawy) oferuje wynajem ładowarek teleskopowych.

cegro-wynajem-ladowarekOd 1989 roku działamy na rynku budowlanym na terenie całego kraju. Naszą chlubą jest między innymi udział w tak dużych projektach jak budowa odcinków autostrad A1/A2, czy też przebudowa „Trasy Toruńskiej” lub mostu Łazienkowskiego w Warszawie.

W naszej flocie ładowarek teleskopowych są pojazdy o bardzo zróżnicowanych parametrach technicznych. Posiadamy zarówno sprzęt Dieci, Manitou, Merlo jak i JCB.

W zależności od wymagań danego zlecenia nasze podnośniki mogą posiadać różne wyposażenie – może to być zarówno łyżka, widły paletowe, kosz wysokościowy, wciągarka lub zawiesie. Dodatkowe wyposażenie naszych ładowarek teleskopowych sprawia, że możemy pracować przy rozmaitych zleceniach – od warunków miejskich, przez hale produkcyjne, po trudne warunki terenowe.

Wszystkie maszyny posiadają kosze przystosowane do pracy z ludźmi, ze sterowaniem z gondoli, dzięki czemu mogą w pełni zastąpić samochodowe podnośniki koszowe, (tzw. zwyżki).

Wyróżnia nas doświadczona kadra operatorów, która jest gwarantem terminowej realizacji wszelkich zleceń. Wynajem ładowarek teleskopowych świadczymy na terenie całego kraju, jednak z uwagi na naszą lokalizację, najwięcej zleceń wykonujemy w województwie mazowieckiem, a w szczególności w Warszawie i powiatach podwarszawskich, na czele z miastami: Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Wołomin.

Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych wraz z operatorem, albo bez operatora.

Więcej informacji na naszej stronie cegro.pl

wynajem-ladowarek-teleskopowych