Rock powrócił do Wołomina!

0
337

Sobotni wieczór (25 marca) minął w Miejskim Domu Kultury w Wołominie pod znakiem rocka. Na scenie zaprezentowały się trzy formacje – Gudelis, Positive Center oraz Killing Silence.

Wołomińska publika zgromadzona w MDK wielkimi brawami przywitała Mateusza Gudelisa, który zaprezentował utwory ze swojego nowego projekt pt. Gudelis. Artysta muzycznie porusza się wokół elektroniki, trip-hopu oraz alternatywnego rocka. Była to ciekawa muzyczna podróż pokazująca charakter artysty pochodzącego z Wołomina.

Jako kolejni na scenie zaprezentowali się muzycy z zespołu Center Positive. Kapela z Warszawy, pokazała kompletnie inną odsłonę rocka. W jej wydaniu usłyszeliśmy melodyjne wokale połączone z ciężkimi, metalowymi gitarami.

Jako ostatni zagrali muzycy z zespołu Killing Silence. W ich wykonaniu usłyszeliśmy zarówno znane już wszystkim utwory jaki i premiery z ich najnowszej płyty. Muzyka zespołu to energetyczny rock z dużą domieszką przestrzeni. Dobra energia płynąca ze sceny powodowała, że wszyscy świetnie się bawili. Czekamy na kolejne koncerty wołomińskich zespołów.