Wieczór PodkoWIANKI

0
254

Starosta Wołomiński Adam Lubiak

oraz dyrektor Pałacu w Chrzęsnem Magdalena Roguska

zapraszają na PodkoWIANKI

Z ogromną radością zapraszamy Państwa na wieczór PodkoWIANKI. Po raz pierwszy w Pałacu w Chrzęsnem powrócimy do tradycji obchodzenia Nocy Świętojańskiej. Przywrócimy staropolski obrzęd „Wianków” w nowej odsłonie. W ciepły czerwcowy wieczór spotkamy się z muzyką, śpiewem i naszą mazowiecką przyrodą kultywując dawny ludowy zwyczaj. Będzie trochę tradycyjnie i trochę nowocześnie. Będzie energetycznie i emocjonalnie, ale też kojąco i blisko przyrody.

25-go czerwca  zapraszamy Państwa na PodkoWIANKI  – powitanie lata pod patronatem Władysława Podkowińskiego, który jak żaden inny artysta odczuwał piękno chrzęśnieńskiej przyrody dając temu wyraz w swych pejzażach.

Program wieczoru:

Rockowo-popowy koncert skrzypaczki Kamilii Malik

Kamila olśniewa nie tylko urodą, ale przede wszystkim wirtuozerią gry na skrzypcach, a przy tym robi to w nowatorski sposób. Niezwykle energetyzujące występy Kamili trafiają w gusta publiczności w każdym wieku.

Ten występ to triumf muzyki i kobiecości, co w połączeniu stanowić będzie niezapomniany dla wszystkich spektakl.

Koncert gongów, masaż dźwiękiem w wykonaniu Radka Świta

Radek Świt tworząc w chrzęśnieńskim parku swoją magiczną przestrzeń „Świt dla zdrowia” zaprasza do relaksu przy dźwiękach gongów, dzwonów i szamańskich bębnów. Wibracje emitowane przez instrumenty działają na poziomie cielesnym, umysłowym i duchowym, odzwierciedlając naturalne częstotliwości przyrody. Harmonizują ciało i ducha. Oddamy się tej relaksacji podczas naszego świętojańskiego wieczoru.

Po koncertach zapraszamy na wspólną twórczą zabawę. Będziemy pleść wianki, śpiewać tradycyjne polskie piosenki i biesiadować smakując potrawy przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Postoliskach i Koło Gospodyń Wiejskich w Szymanówku.

Bądźcie z nami!