Zaproszenie do Pałacu w Chrzęsnem / Koncert Przedsylwestrowy

0
271

Starosta Wołomiński Adam Lubiak

   zaprasza do Pałacu w Chrzęsnem

     na Koncert Przedsylwestrowy

     „ Pałacowy wieczór przebojów

WYKONAWCY: MAGDALENA TUL – ŚPIEW, ADAM RYMARZ – ŚPIEW, KAMIL BARAŃSKI – INSTRUMENTY KLAWISZOWE

Nazwisko Magdaleny Tul raczej nie wymaga przedstawiania.To artystka rozpoznawana przez szerokie grono wielbicieli telewizyjnych programów muzycznych, konkursu Eurowizji oraz sceny musicalowej. Jest również autorką tekstów i kompozytorką. Na swoim koncie ma trzy solowe płyty oraz niezliczoną ilość występów w kraju i zagranicą.

Adam Rymarz jest obdarzony słuchem absolutnym i głosem o ponad trzy   i pół oktawowej skali. Jego śpiew skupia się w najlepiej rozumianym nurcie muzyki rozrywkowej, od jazzu po gospel. Znakomicie inerpretuje swingowe przeboje Franka Sinatry, nastrojowe ballady oraz energetyczne utwory o soulowym zacięciu. Nie obce jest mu sięganie po stylistycznie odległy repertuar i interpretowanie go na swój własny, oryginalny sposób.

Kamil Barański to pianista, aranżer i producent muzyczny. Koncertuje i nagrywa m.in. z Marylą Rodowicz, Magdą Steczkowską, Joanną Kondrat oraz Krzysztofem Napiórkowskim. Jako muzyk współpracował z plejadą gwiazd polskiej estrady od zespołu Sound’n’Grace po Kayah Transoriental Orchestra. Jest wykładowcą i akompaniatorem licznych ogólnopolskich warsztatów muzycznych.

W repertuarze największe przeboje sceny polskiej i światowej.

UWAGA! Wstęp na podstawie zaproszeń, z zachowaniem rygoru pandemicznego.