Al-Mar Wołomin mistrzem Futboligi

0
222

Od ostatniej niedzieli zielonkowskie ósemki mają nowego mistrza. Po roku panowania Andromedy, schedę przejął Al-Mar, który w decydującym meczu pokonał swojego najgroźniejszego przeciwnika w stosunku 3:2. Bohaterem meczu był kapitan triumfatorów, Marcin Rychta – autor dwóch goli i wielu niezliczonych interwencji w obronie. Al-Mar jest przy okazji na dobrej drodze do ustrzelenia dubletu, bo już 11 czerwca odbędzie się faza finałowa Pucharu Ligi, gdzie nowy mistrz także będzie jednym z faworytów do zdobycia złotych medali.

Podium drugiej edycji uzupełniły natomiast Kati-Kominki. Ekipa z Duczek wyprzedziła w wyścigu o brąz FC United oraz Prestiż. Szósta pozycja przypadła Dar-Marowi, na siódmym uplasował się Tiger, ósmy był In-Plus, dziewiąta Sparta, a ostatnie bezpieczne miejsce przypadło Malinie. Pozostałych osiem ekip, na czele z Hashem czy Bartycką, za rok będzie grało w drugiej lidze.

Organizatorzy przyjmują już zgłoszenia do trzeciej edycji. Rozpocznie się ona we wrześniu i każdy, kto jest zainteresowany do stania się uczestnikiem Futboligi, wszystkie potrzebne informacje znajdzie na stronie www.futboliga.pl.