Kolędowy czas – powiatowy przegląd twórczości seniorów

1
212

W Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbył się wyjątkowy koncert kolędowo-noworoczny. Do udziału w wydarzeniu zostały zaproszone kluby seniora z terenu powiatu wołomińskiego.

Swoje interpretacje kolęd, pastorałek oraz przedstawienia jasełkowe przedstawili seniorzy z Koła nr 3 w Zielonce, Koła nr 1 i 2 w Wołominie, Koła nr 4 w Tłuszczu, Koła nr 5 w Ręczajach oraz Klubu osiedlowego „Tramp” w Wołominie.

„Kluby seniora z wielkim zapałem zajmują się twórczością o czym przekonałem się na spotkaniu opłatkowym w Klubie „Tramp”. To właśnie tam zrodził się pomysł aby zaprosić na scenę Miejskiego Domu Kultury osoby, które przygotowywały świąteczny repertuar i chciałyby go zaprezentować szerszej publiczności. Zależało mi na tym aby te wydarzenie miało zasięg powiatowy. Bardzo mocno w organizację koncertu włączyli się seniorzy z Zielonki za co im serdecznie dziękuję. Jestem pewien, że niebawem znów się spotkamy na scenie MDK, bez okazji, tylko po to aby miło spędzić czas.”mówi Szymon Krzyżanowski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wołominie i inicjator całego wydarzenia.

Koncert który miał miejsce 20 stycznia, był pierwszym z cyklu spotkań z twórczością seniorów z powiatu wołomińskiego. Organizatorem wydarzenia był Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło nr 3
w Zielonce oraz Miejski Dom Kultury w Wołominie.

DSC_0241

DSC_0238

1 KOMENTARZ

  1. Krzyżanowski dopiero co usiadł w fotelu a już opowiada o swoich wyborczych planach za trzy lata. Jak widać słowa wdraża w życie…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.