Premiera nowej piosenki MACZO

0
286

Maciej Kuśmierz, wołomiński piosenkarz znany jako Maczo, nagrał nowy klip o optymistycznym tytule „Fenomenalnie”.

Maciej Kuśmierz
fot. facebook.com/maczo.official/

Kiedy w maju zeszłego roku udostępnialiśmy piosenkę „tak szalona miłość Zuzia” przeczuwaliśmy, że Maczo jeszcze nas zaskoczy. No i stało się – wygrał konkurs VIVUS STAR co nie należało do łatwych ponieważ stanął w szranki z artystami rozpoznawalnymi w branży.

Widzowie Polsatu mogli oglądać 25-latka z Wołomina w przygodowym reality show Wyspa Przetrwania, w którym 16 śmiałków przez trzydzieści dni musieli zmagać się z ekstremalnymi konkurencjami, rozgrywanymi na jednej z malowniczych wysp Fidżi.

W między czasie, Maczo tworzył kolejne hity, z których największym póki co jest „Marilyn Monroe” z blisko 3,1 mln wyświetleń na youtube. Na jesieni Maciej nagrał we współpracy z Markiem Gwiazdowskim (liderem zespołu MIG), „Świnkę”.

Rok 2018 to dalsza współpraca z Markiem Gwiazdowskim. Efekty tej współpracy zobaczymy już dziś o godzinie 16.00 na kanale Maczo na youtube.

Nowa piosenka opowiada o dziewczynie, która w świetnym stylu porusza swoim ciałem. Rzekłbym nawet, że robi to… fenomenalnie! Utwór, podpobnie jak Świnka powstał przy współpracy z Markiem Gwiazdowskim (liderem zespołu MIG). Dzięki jego dobrym radom i ogromnemu doświadczeniu mam niepowtarzalną szansę na rozwój. Dla mnie, jako dla mlodego wokalisty jest to nieocenia pomoc. Teledysk nie będzie przypominal typowego klipu disco polo. Całość zachowana jest w stylu retro.

– mówi Maciej „Maczo”

Klip był kręcony w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Wołominie przy udziale grupy tanecznej Revolta z Bydgoszczy.

 

https://www.facebook.com/maczo.official/photos/a.374855659578237.1073741832.156004958129976/457292598001209/?type=3&theater

 

Premiera teledysku dziś o godzinie 16.00 na youtube. Z Kolei o godzinie 17:15 będzie można go zobaczyć podczas Disco Studio w Polo tv.

Zapraszamy do śledzenia MACZO w mediach społecznościowych:

Zanim jednak wszyscy zobaczymy „FENOMENALNIE”, polecamy Wam poprzednie hity piosenkarza: