Zespół PLATEAU zaprasza wszystkich na nietypowy koncert domowy, który będzie można obejrzeć przez internet, na profilu Facebook zespołu już w najbliższą sobotę 21 marca o godz. 20:00.

0
294

„Zainspirowani (…) tysiącami ludzi śpiewających na balkonach krajów południa Europy, jednak przede wszystkim czując się, cholera, muzykami – postanowiliśmy po prostu zrobić to, co odebrał nam koronawirus, czyli – zagrać koncert.
W miejsce tych kilku, które mieliśmy zaplanowane w ciągu najbliższego miesiąca, a które zostały przełożone, zagramy wam jeden… ale za to wyjątkowy.
W domowym zaciszu, bez udziału realnej publiczności, jednak mocno licząc na udział grupki zainteresowanych.
Nie trzeba kupować biletu, wystarczy zobaczyć nas na ekranach Waszych komputerów i telefonów. Zupełnie za darmo!
Koncert będzie nosił tytuł „Miłość w czasach zarazy” i jest (oczywiście) nawiązaniem do tytułu książki Marqueza, do którego twórczości zresztą już nawiązaliśmy w naszej historii. Czym? Ano, tytułem piosenki „Sto lat samotności”, naszego pierwszego singla.
W sobotę 21 marca wykonamy prawie i wyłącznie utwory o miłości, w tym kilka utworów z naszej najnowszej płyty, czyli: „Projektu Cohen”.
Zagramy w kameralnym, akustycznym składzie. Wykonamy głównie utwory, których zwykle nie gramy.
Przede wszystkim jednak chcemy, żeby było wyjątkowo. I kameralnie. Domowo po prostu.
Ale przede wszystkim inaczej niż zwykle.

Jeśli w sobotni wieczór chcecie być z nami, to zapraszamy o 20:00 na transmisję live na naszym Facebooku. (www.facebook.com/zespol.plateau)
Zamiast ryzykownych spacerów, zamiast oglądania kolejnego odcinka serialu: po prostu #zostanwdomu
Do zobaczenia i usłyszenia w sobotę! „