Kolejny Diecezjalny Turniej Piłki Nożnej na początku marca w Wołominie!

0
225

Już po raz czwarty drużyny z Diecezji Warszawsko-Praskiej zagoszczą do naszego miasta, by powalczyć o Puchar Burmistrza Wołomina Elżbiety Radwan, medale i inne atrakcyjne nagrody w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się w weekend 3-4 marca 2018 roku na orliku sportowym przy III LO im. Jana Pawła II w Wołominie przy ul.  Kazimierza Wielkiego 1 (wjazd od ul. Reja).

Autor: Tomasz Świerk – organizator turnieju

Ponownie czekają nas wielkie emocje, długie dwudniowe rozgrywki, piękne bramki a na drugi dzień organizatorzy zaplanowali Wielki Mecz, który z pewnością na boisko przyciągnie wielu kibiców tej dyscypliny: "Na niedzielę, czyli drugi dzień zmagań i tak naprawdę ostatnie rozstrzygnięcia pomiędzy najlepszymi ekipami, pomiędzy meczami
finałowymi odbędzie się krótki trzydziestominutowy Wielki Mecz, na który zaprosiliśmy kilka gwiazd ze świata sportu i nie tylko. Szczegóły już niebawem na naszym Facebooku oraz Instagramie. Zapraszamy do udziału w Turnieju wszystkie chętne drużyny z naszej Diecezji, czekamy na Was!" – mówi jeden z organizatorów wydarzenia.