Pub Offside mistrzem NLH

0
211

25 lutego zakończyła się ligowa część największych halowych rozgrywek w powiecie wołomińskim – Nocnej Ligi Halowej. To była dziewiąta edycja tych zmagań, do których po raz drugi z rzędu przystąpiło 30 zespołów z Kobyłki, Wołomina, Zielonki, Ząbek, Radzymina, Marek czy nawet odległego o kilkadziesiąt kilometrów Stanisławowa.

Uczestnicy walczyli o puchary i medale od początku grudnia i w sumie każda drużyna rozegrała 9 meczów. A kto okazał się najlepszy? W 3.lidze triumfowali gracze Bad Boys Ostrówek, którzy lepszym bilansem bramek wyprzedzili wołomiński Stankan. Zmagania 2.ligi wygrał Ostropol Stanisławów, a wspólnie z nim do 1.ligi awansowała również Stara Gwardia. Z kolei w najwyższej klasie rozgrywkowej, po drugi w swojej historii zwyciężył Pub Offside. Na drugim miejscu uplasowała się Białowieska, a trzecia lokata przypadła w udziale mareckiej Niespodziance.

Oprócz zmagań ligowych zespoły biorą także udział w Pucharze Ligi. Tutaj nie znamy jeszcze ostatecznych rozstrzygnięć, bo na razie drużyny rywalizowały w grupach eliminacyjnych. Awans uzyskało 16 zespołów, które 7 i 8 marca powalczą o dwa miejsca w wielkim finale. A decydująca potyczka odbędzie się na uroczystym zakończeniu Nocnej Ligi, które planowane jest na 22 marca na godzinę 21:00.

Wszystkich sympatyków dobrego futbolu i prawdziwych, sportowych emocji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej rozgrywek www.nocnaligahalowa.pl (oraz fanpage ligi) jak również do polubienia ich facebookowego profilu – TUTAJ. W obu miejscach można znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących Nocnej Ligi, poznać historię tych rozgrywek czy przybliżyć sylwetki najlepszych zawodników. A tych, którzy chcieliby zapisać się do kolejnej, jubileuszowej edycji, radzimy zainteresować się tematem jak najszybciej, bo miejsc jest mało, a chętnych regularnie przybywa.

pub-nlh2015-16