Trzecia edycja Futboligi

0
213

17 września w niedzielę zainauguruje zmagania trzecia edycja Futboligi. Zielonkowskie ósemki rosną w siłę i w tym sezonie w jej szeregach znajduje się już 20 zespołów!

Co prawda jest to wzrost o dwie drużyny w porównaniu do poprzedniej edycji, ale w sytuacji, gdzie inne ligi w powiecie przeżywają kryzys i skupiają coraz mniej ekip, taki wynik należy uznać za duży sukces. Zwłaszcza, że teraz Futboliga to dwa poziomy rozgrywkowe, co powoduje, że rywalizacja będzie naprawdę bardzo ciekawa.

W pierwszej lidze faworytem jest Al-Mar, natomiast w drugiej – niedawny zwycięstwa Letniego Pucharu NLH – zespół WLSP. Wiadomo jednak, że papier przyjmie wszystko i swoją supremację trzeba będzie jeszcze potwierdzić na boisku. W teorii jedni i drudzy mają w pierwszej serii rywali z niższej półki, ale zobaczymy, czy uda im się przedrzeć przez skomasowane zacieki najbliższych konkurentów.

A wszystkich, którzy chcieliby być na bieżąco z Futboligą, zapraszamy na oficjalną stronę www.futboliga.pl, jak również na profil facebookowy – https://www.facebook.com/futboliga.zielonka/